up
ru ua
menu


ASUS_Quiz1.gif

Новости: > 2011 > 11 > 22

rss

WD расширяет количество сервисов для обладателей медиаплееров семейства WD TV

Компанія Western Digital (WD) повідомляє про збільшення кількості сервісів, доступних для власників медіаплеєрів сімейства WD TV. На даний момент у списку джерел контенту вже присутні такі відомі портали, як Netflix, Hulu Plus, Blockbuster, Facebook, YouТube і Spotify, а і сьогоднішнього дня пристрої також мають доступ до HD відеохостінгу Vimeo і порталу міні-ігор PlayJam.

Великий каталог порталу Vimeo, що містить тисячі відеоматеріалів і фільмів, включаючи такі тематичні відеоканали, як Comedy, Experimental, Films, Music, HD, Science and Tech, Sports і Web Series. Крім того, користувачі рішень серії WD TV зможуть заходити у свої аккаунти на цьому порталі, одержавши можливість відтворювати на екрані телевізора свої особисті відеоматеріали, які вони завантажили на Vimeo.

Що ж стосується порталу Playjam, то на ньому представлена безліч ігор (Darts, Pick and Nick, Out Patients, Blackjack, Video Poker і інші), оскільки це одна з базових основ для багатьох відомих розробників подібного контенту. Таким чином, власники моделей серії WD TV зможуть одержувати доступ до ігор за допомогою стандартної послуги FunSpot або скористатися порталом PlayJam.

WD TV

Відзначимо, що компанія WD твердо має намір і далі надавати власникам WD TV доступ до кращих інтернет сервісів. Vimeo і PlayJam відмінно доповнюють існуючу пропозицію компанії в області медіаконтенту, і WD продовжує розширювати список доступних сервісів для своїх користувачів.

Крім інтернет-контенту, медіаплеєри серії WD TV дозволяють користувачам переглядати особисті медіа матеріали (фотографії, відеоролики і музику) на їх домашніх розважальних системах. Вони підтримують відтворення широкого спектра популярних форматів потокового контенту з будь-якого підключеного USB диска, цифрового фотоапарата або камери, мережного диска на зразок персонального хмарного сховища My Book Live, а також будь-яких приєднаних до домашньої мережі комп'ютерів типу PC або Mac.

У даний момент доступ до сервісів Vimeo і PlayJam можна одержати, виконавши безкоштовне відновлення прошивання медіаплеєрів.

WD

Новость прочитана 1709 раз(а)<< предыдущая новость     следующая новость >>

Социальные комментарии Cackle

Рекомендуемые видео:


Поиск по сайту
Почтовая рассылка
top10

vote

Голосование