up
ru ua
menu

ru.gecid.com-160x600px-10-2019.gif


Новости: > 2013 > 09 > 09

Telegram

rss

BioWare представили четвертую расу Dragon Age: Inquisition

На виставці PAX Prime студія BioWare представила четверту іграбельну расу в Dragon Age: Inquisition – прийдешньому продовженні популярної рольової саги. У якості свого альтер-его при створенні персонажу гравці зможуть вибрати представника загадкової північної націй воїнів кунарі. Розробники дозволять створити бійця як чоловічої, так і жіночої статі.

Dragon Age: Inquisition

Крім можливості вибрати расу на старті гри, в Dragon Age: Inquisition повернеться ще одна опція, що була присутня в Dragon Age: Origins, але недоступна в Dragon Age 2. Мова йде про тактичний режим, який дозволить гравцям поставити гру на паузу в розпал бою та розглянути поле бою з висоти пташиного польоту, щоб внести необхідні корективи в тактику співпартійців. До слова, до команди героя точно зможуть приєднатися персонажі DA2 Кассандра та Варрік.

Раніше повідомлялося, що розробники створили спеціальний сервіс Dragon Age Keep, який дозволить зберегти стан ігрового світу по закінченню минулих частин і перенести його в нову Dragon Age: Inquisition, яка вийде в наступному році.

http://www.vg247.com
Владислав Мастєров

Новость прочитана 1161 раз(а)

Тэги: bioware   dragon age   


<< предыдущая новость     следующая новость >>

Подписаться на наши каналы
telegram YouTube facebook VK Instagram google plus
Социальные комментарии Cackle

Рекомендуемые видео:


Поиск по сайту
Почтовая рассылка

top10

vote

Голосование